Eliteserien 2022




RESULTATER

Runde 1

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

1

lørdag 2. april 1600 HamKam 2-2 Lillestrøm
1 lørdag 2. april 1800 Molde 1-0 Vålerenga
1 søndag 3. april 1800 Aalesund 1-0 Kristiansund
1 søndag 3. april 1800 Haugesund 1-3 Sandefjord
1 søndag 3. april 1800 Jerv 1-0 Strømsgodset
1 søndag 3. april 1800 Sarpsborg 08 0-1 Viking
1 søndag 3. april 1800 Odd 2-0 Tromsø
1 søndag 3. april 2000 Bodø/Glimt 2-2 Rosenborg

Runde 2

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

2

lørdag 9. april 1600 Lillestrøm 4-0 Jerv
2 søndag 10. april 1800 Sandefjord 1-2 Bodø/Glimt
2 søndag 10. april 1800 Kristiansund 2-3 Sarpsborg 08
2 søndag 10. april 1800 Strømsgodset 1-3 Molde
2 søndag 10. april 1800 Rosenborg 1-0 Odd
2 søndag 10. april 1800 Tromsø 2-1 HamKam
2 søndag 10. april 1800 Vålerenga 2-1 Haugesund
2 søndag 10. april 2000 Viking 1-0 Aalesund

Runde 3

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

3

mandag 18. april 1800 Aalesund 2-2 Tromsø
3 mandag 18. april 1800 HamKam 3-0 Sandefjord
3 mandag 18. april 1800 Haugesund 0-1 Strømsgodset
3 mandag 18. april 1800 Jerv 1-0 Kristiansund
3 mandag 18. april 1800 Molde 1-2 Lillestrøm
3 mandag 18. april 1800 Sarpsborg 08 1-1 Rosenborg
3 mandag 18. april 1800 Odd 2-1 Viking
3 mandag 18. april 2000 Bodø/Glimt 5-1 Vålerenga

Runde 4

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

4

lørdag 23. april 1600 Odd 2-3 Aalesund
4 lørdag 23. april 1800 Strømsgodset 0-5 Sandefjord
4 søndag 24. april 1800 Kristiansund 2-2 HamKam
4 søndag 24. april 1800 Lillestrøm 1-0 Haugesund
4 søndag 24. april 1800 Tromsø 2-5 Sarpsborg 08
4 søndag 24. april 1800 Viking 2-0 Bodø/Glimt
4 søndag 24. april 1800 Vålerenga 1-0 Jerv
4 søndag 24. april 2000 Rosenborg 0-0 Molde

Runde 5

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

5

lørdag 7. mai 1600 Sarpsborg 08 1-0 Odd
5 lørdag 7. mai 1800 Molde 3-4 Viking
5 søndag 8. mai 1800 Bodø/Glimt 1-1 Lillestrøm
5 søndag 8. mai 1800 Haugesund 2-0 Kristiansund
5 søndag 8. mai 1800 Jerv 1-1 Tromsø
5 søndag 8. mai 1800 Strømsgodet 3-0 Rosenborg
5 søndag 8. mai 1800 Sandefjord 1-3 Vålerenga
5 søndag 8. mai 2000 HamKam 0-0 Aalesund

Runde 12

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag
lørdag 2. juli 1600 Jerv Haugesund
12 lørdag 2. juli 1800 Odd Bodø/Glimt
12 søndag 3. juli 1800 Aalesund Strømsgodset
12 søndag 3. juli 1800 HamKam Molde
12 søndag 3. juli 1800 Kristiansund Lillestrøm
12 søndag 3. juli 1800 Sarpsborg 08 Sandefjord
12 torsdag 12. mai 1900 Tromsø 1-0 Vålerenga
12 søndag 3. juli 2000 Viking Rosenborg

Runde 15

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag
15 søndag 24. juli 1800 Bodø/Glimt Jerv
15 søndag 24. juli 1800 Haugesund Sarpsborg 08
15 søndag 24. juli 1800 Kristiansund Odd
15 torsdag 28. april 1800 Lillestrøm 2-0 Aalesund
15 søndag 24. juli 1800 Strømsgodset HamKam
15 søndag 24. juli 1800 Rosenborg Tromsø
15 søndag 24. juli 1800 Sandefjord Molde
15 søndag 24. juli 1800 Vålerenga Viking

Runde 16

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag
16 søndag 31. juli 1800 Aalesund Bodø/Glimt
16 søndag 31. juli 1800 HamKam Kristiansund
16 søndag 31. juli 1800 Jerv Vålerenga
16 søndag 31. juli 1800 Odd Rosenborg
16 søndag 31. juli 1800 Tromsø Sandefjord
16 søndag 31. juli 1800 Molde Strømsgodset
16 søndag 31. juli 1800 Sarpsborg 08 Lillestrøm
16 lørdag 30. april 1800 Viking 5-1 Haugesund

Runde 18

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag
søndag 14. august 1800 Aalesund Haugesund
18 søndag 14. august 1800 HamKam Vålerenga
18 søndag 14. august 1800 Jerv Lillestrøm
18 onsdag 11. mai 1800 Molde 3-0 Odd
18 søndag 14. august 1800 Sandefjord Rosenborg
18 søndag 14. august 1800 Sarpsborg 08 Bodø/Glimt
18 søndag 14. august 1800 Tromsø Kristiansund
18 torsdag 12. mai 1800 Viking 0-0 Strømsgodset

KOMMENDE RUNDER

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

6

mandag 16. mai 1800 Aalesund Molde
6 mandag 16. mai 1800 Bodø/Glimt Tromsø
6 mandag 16. mai 1800 Kristiansund Strømsgodset
6 mandag 16. mai 1800 Lillestrøm Sarpsborg 08
6 mandag 16. mai 1800 Rosenborg Sandefjord
6 mandag 16. mai 1800 Odd Haugesund
6 mandag 16. mai 1800 Viking Jerv
6 mandag 16. mai 2000 Vålerenga HamKam
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

7

lørdag 21. mai 1600 Sandefjord Lillestrøm
7 lørdag 21. mai 1800 Molde Kristiansund
7 søndag 22. mai 1800 Haugesund Bodø/Glimt
7 søndag 22. mai 1800 Jerv Odd
7 søndag 22. mai 1800 Strømsgodset Vålerenga
7 søndag 22. mai 1800 Sarpsborg 08 Aalesund
7 søndag 22. mai 1800 Tromsø Viking
7 søndag 22. mai 2000 HamKam Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

8

onsdag 25. mai 1800 Viking HamKam
8 onsdag 25. mai 1800 Aalesund Jerv
8 onsdag 25. mai 1800 Bodø/Glimt Strømsgodset
8 onsdag 25. mai 1800 Kristiansund Tromsø
8 onsdag 25. mai 1800 Odd Sandefjord
8 onsdag 25. mai 2000 Lillestrøm Vålerenga
8 torsdag 26. mai 1800 Rosenborg Haugesund
8 torsdag 26. mai 2000 Sarpsborg 08 Molde
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

9

lørdag 28. mai 1600 HamKam Odd
9 lørdag 28. mai 1800 Strømsgodset Viking
9 søndag 29. mai 1800 Haugesund Aalesund
9 søndag 29. mai 1800 Jerv Sarpsborg 08
9 søndag 29. mai 1800 Molde Bodø/Glimt
9 søndag 29. mai 1800 Sandefjord Kristiansund
9 søndag 29. mai 1800 Tromsø Lillestrøm
9 søndag 29. mai 2000 Vålerenga Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

10

lørdag 18. juni 1600 Sarpsborg 08 Strømsgodset
10 lørdag 18. juni 1800 Kristiansund Bodø/Glimt
10 søndag 19. juni 1800 Jerv HamKam
10 søndag 19. juni 1800 Lillestrøm Rosenborg
10 søndag 19. juni 1800 Odd Molde
10 søndag 19. juni 1800 Tromsø Haugesund
10 søndag 19. juni 1800 Viking Sandefjord
10 søndag 19. juni 2000 Aalesund Vålerenga
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

11

lørdag 25. juni 1600 Haugesund Viking
11 lørdag 25. juni 1800 Rosenborg Kristiansund
11 søndag 26. juni 1800 Bodø/Glimt Aalesund
11 søndag 26. juni 1800 HamKam Sarpsborg 08
11 søndag 26. juni 1800 Molde Jerv
11 søndag 26. juni 1800 Strømsgodset Lillestrøm
11 søndag 26. juni 1800 Sandefjord Tromsø
11 søndag 26. juni 2000 Vålerenga Odd
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

12

lørdag 2. juli 1600 Jerv Haugesund
12 lørdag 2. juli 1800 Odd Bodø/Glimt
12 søndag 3. juli 1800 Aalesund Strømsgodset
12 søndag 3. juli 1800 HamKam Molde
12 søndag 3. juli 1800 Kristiansund Lillestrøm
12 søndag 3. juli 1800 Sarpsborg 08 Sandefjord
12 torsdag 12. mai 1900 Tromsø 1-0 Vålerenga
12 søndag 3. juli 2000 Viking Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

13

lørdag 9. juli 1600 Bodø/Glimt Sarpsborg 08
13 lørdag 9. juli 1800 Strømsgodset Odd
13 søndag 10. juli 1800 Lillestrøm Viking
13 søndag 10. juli 1800 Molde Tromsø
13 søndag 10. juli 1800 Rosenborg Jerv
13 søndag 10. juli 1800 Sandefjord Aalesund
13 søndag 10. juli 1800 Vålerenga Kristiansund
13 søndag 10. juli 2000 Haugesund HamKam
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

14

lørdag 16. juli 1600 Jerv Sandefjord
14 lørdag 16. juli 1800 HamKam Bodø/Glimt
14 søndag 17. juli 1800 Molde Haugesund
14 søndag 17. juli 1800 Sarpsborg 08 Vålerenga
14 søndag 17. juli 1800 Odd Lillestrøm
14 søndag 17. juli 1800 Tromsø Strømsgodset
14 søndag 17. juli 1800 Viking Kristiansund
14 søndag 17. juli 2000 Aalesund Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

15

søndag 24. juli 1800 Bodø/Glimt Jerv
15 søndag 24. juli 1800 Haugesund Sarpsborg 08
15 søndag 24. juli 1800 Kristiansund Odd
15 torsdag 28. april 1800 Lillestrøm 2-0 Aalesund
15 søndag 24. juli 1800 Strømsgodset HamKam
15 søndag 24. juli 1800 Rosenborg Tromsø
15 søndag 24. juli 1800 Sandefjord Molde
15 søndag 24. juli 1800 Vålerenga Viking
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

16

søndag 31. juli 1800 Aalesund Bodø/Glimt
16 søndag 31. juli 1800 HamKam Kristiansund
16 søndag 31. juli 1800 Jerv Vålerenga
16 søndag 31. juli 1800 Odd Rosenborg
16 søndag 31. juli 1800 Tromsø Sandefjord
16 søndag 31. juli 1800 Molde Strømsgodset
16 søndag 31. juli 1800 Sarpsborg 08 Lillestrøm
16 lørdag 30. april 1800 Viking 5-1 Haugesund
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

17

søndag 7. august 1800 Bodø/Glimt Odd
17 søndag 7. august 1800 Haugesund Jerv
17 søndag 7. august 1800 Kristiansund Molde
17 søndag 7. august 1800 Lillestrøm Tromsø
17 søndag 7. august 1800 Strømsgodset Sarpsborg 08
17 søndag 7. august 1800 Rosenborg HamKam
17 søndag 7. august 1800 Sandefjord Viking
17 søndag 7. august 1800 Vålerenga Aalesund
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

18

søndag 14. august 1800 Aalesund Haugesund
18 søndag 14. august 1800 HamKam Vålerenga
18 søndag 14. august 1800 Jerv Lillestrøm
18 onsdag 11. mai 1800 Molde 3-0 Odd
18 søndag 14. august 1800 Sandefjord Rosenborg
18 søndag 14. august 1800 Sarpsborg 08 Bodø/Glimt
18 søndag 14. august 1800 Tromsø Kristiansund
18 torsdag 12. mai 1900 Viking 0-0 Strømsgodset
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

19

søndag 21. august 1800 Bodø/Glimt HamKam
19 søndag 21. august 1800 Haugesund Molde
19 søndag 21. august 1800 Kristiansund Viking
19 søndag 21. august 1800 Lillestrøm Sandefjord
19 søndag 21. august 1800 Strømsgodset Jerv
19 søndag 21. august 1800 Rosenborg Aalesund
19 søndag 21. august 1800 Odd Sarpsborg 08
19 søndag 21. august 1800 Vålerenga Tromsø
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

20

søndag 28. august 1800 Aalesund Odd
20 søndag 28. august 1800 HamKam Haugesund
20 søndag 28. august 1800 Jerv Bodø/Glimt
20 søndag 28. august 1800 Lillestrøm Kristiansund
20 søndag 28. august 1800 Molde Sarpsborg 08
20 søndag 28. august 1800 Sandefjord Strømsgodset
20 søndag 28. august 1800 Tromsø Rosenborg
20 søndag 28. august 1800 Viking Vålerenga
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

21

søndag 4. september 1800 Bodø/Glimt Molde
21 søndag 4. september 1800 Haugesund Tromsø
21 søndag 4. september 1800 Kristiansund Sandefjord
21 søndag 4. september 1800 Strømsgodset Aalesund
21 søndag 4. september 1800 Rosenborg Viking
21 søndag 4. september 1800 Sarpsborg 08 HamKam
21 søndag 4. september 1800 Odd Jerv
21 søndag 4. september 1800 Vålerenga Lillestrøm
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

22

søndag 11. september 1800 Aalesund Sarpsborg 08
22 søndag 11. september 1800 HamKam Viking
22 søndag 11. september 1800 Haugesund Rosenborg
22 søndag 11. september 1800 Jerv Molde
22 søndag 11. september 1800 Kristiansund Vålerenga
22 søndag 11. september 1800 Lillestrøm Strømsgodset
22 søndag 11. september 1800 Sandefjord Odd
22 søndag 11. september 1800 Tromsø Bodø/Glimt
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

23

søndag 18. september 1800 Bodø/Glimt Haugesund
23 søndag 18. september 1800 Molde Aalesund
23 søndag 18. september 1800 Strømsgodset Kristiansund
23 søndag 18. september 1800 Rosenborg Lillestrøm
23 søndag 18. september 1800 Sarpsborg 08 Jerv
23 søndag 18. september 1800 Odd HamKam
23 søndag 18. september 1800 Viking Tromsø
23 søndag 18. september 1800 Vålerenga Sandefjord
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

24

søndag 2. oktober 1700 Aalesund Viking
24 søndag 2. oktober 1700 HamKam Jerv
24 søndag 2. oktober 1700 Haugesund Odd
24 søndag 2. oktober 1700 Kristiansund Rosenborg
24 søndag 2. oktober 1700 Lillestrøm Bodø/Glimt
24 søndag 2. oktober 1700 Sandefjord Sarpsborg 08
24 søndag 2. oktober 1700 Tromsø Molde
24 søndag 2. oktober 1700 Vålerenga Strømsgodset
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

25

søndag 9. oktober 1700 Bodø/Glimt Sandefjord
25 søndag 9. oktober 1700 Jerv Aalesund
25 søndag 9. oktober 1700 Molde HamKam
25 søndag 9. oktober 1700 Strømsgodset Tromsø
25 søndag 9. oktober 1700 Rosenborg Vålerenga
25 søndag 9. oktober 1700 Sarpsborg 08 Haugesund
25 søndag 9. oktober 1700 Odd Kristiansund
25 søndag 9. oktober 1700 Viking Lillestrøm
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

26

søndag 16. oktober 1700 Aalesund HamKam
26 søndag 16. oktober 1700 Kristiansund Haugesund
26 søndag 16. oktober 1700 Lillestrøm Molde
26 søndag 16. oktober 1700 Rosenborg Strømsgodset
26 søndag 16. oktober 1700 Sandefjord Jerv
26 søndag 16. oktober 1700 Tromsø Odd
26 søndag 16. oktober 1700 Viking Sarpsborg 08
26 søndag 16. oktober 1700 Vålerenga Bodø/Glimt
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

27

søndag 23. oktober 1700 Aalesund Sandefjord
27 søndag 23. oktober 1700 Bodø/Glimt Kristiansund
27 søndag 23. oktober 1700 HamKam Strømsgodset
27 søndag 23. oktober 1700 Haugesund Lillestrøm
27 søndag 23. oktober 1700 Jerv Viking
27 søndag 23. oktober 1700 Molde Rosenborg
27 søndag 23. oktober 1700 Sarpsborg 08 Tromsø
27 søndag 23. oktober 1700 Odd Vålerenga
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

28

søndag 30. oktober 1700 Kristiansund Aalesund
28 søndag 30. oktober 1700 Lillestrøm Odd
28 søndag 30. oktober 1700 Strømsgodset Haugesund
28 søndag 30. oktober 1700 Rosenborg Bodø/Glimt
28 søndag 30. oktober 1700 Sandefjord HamKam
28 søndag 30. oktober 1700 Tromsø Jerv
28 søndag 30. oktober 1700 Viking Molde
28 søndag 30. oktober 1700 Vålerenga Sarpsborg 08
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

29

søndag 6. november 1700 Aalesund Lillestrøm
29 søndag 6. november 1700 Bodø/Glimt Viking
29 søndag 6. november 1700 HamKam Tromsø
29 søndag 6. november 1700 Haugesund Vålerenga
29 søndag 6. november 1700 Jerv Rosenborg
29 søndag 6. november 1700 Molde Sandefjord
29 søndag 6. november 1700 Sarpsborg 08 Kristiansund
29 søndag 6. november 1700 Odd Strømsgodset
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

30

søndag 13. november 1700 Kristiansund Jerv
30 søndag 13. november 1700 Lillestrøm HamKam
30 søndag 13. november 1700 Strømsgodset Bodø/Glimt
30 søndag 13. november 1700 Rosenborg Sarpsborg 08
30 søndag 13. november 1700 Sandefjord Haugesund
30 søndag 13. november 1700 Tromsø Aalesund
30 søndag 13. november 1700 Viking Odd
30 søndag 13. november 1700 Vålerenga Molde
print

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.