Eliteserien 2022

 

Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

1

lørdag 2. april 1600 HamKam 2-2 Lillestrøm
1 lørdag 2. april 1800 Molde 1-0 Vålerenga
1 søndag 3. april 1800 Aalesund 1-0 Kristiansund
1 søndag 3. april 1800 Haugesund 1-3 Sandefjord
1 søndag 3. april 1800 Jerv 1-0 Strømsgodset
1 søndag 3. april 1800 Sarpsborg 08 0-1 Viking
1 søndag 3. april 1800 Odd 2-0 Tromsø
1 søndag 3. april 2000 Bodø/Glimt 2-2 Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

2

lørdag 9. april 1600 Lillestrøm 4-0 Jerv
2 søndag 10. april 1800 Sandefjord 1-2 Bodø/Glimt
2 søndag 10. april 1800 Kristiansund 2-3 Sarpsborg 08
2 søndag 10. april 1800 Strømsgodset 1-3 Molde
2 søndag 10. april 1800 Rosenborg 1-0 Odd
2 søndag 10. april 1800 Tromsø 2-1 HamKam
2 søndag 10. april 1800 Vålerenga 2-1 Haugesund
2 søndag 10. april 2000 Viking 1-0 Aalesund
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

3

mandag 18. april 1800 Aalesund 2-2 Tromsø
3 mandag 18. april 1800 HamKam 3-0 Sandefjord
3 mandag 18. april 1800 Haugesund 0-1 Strømsgodset
3 mandag 18. april 1800 Jerv 1-0 Kristiansund
3 mandag 18. april 1800 Molde 1-2 Lillestrøm
3 mandag 18. april 1800 Sarpsborg 08 1-1 Rosenborg
3 mandag 18. april 1800 Odd 2-1 Viking
3 mandag 18. april 2000 Bodø/Glimt 5-1 Vålerenga
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

4

lørdag 23. april 1600 Odd 2-3 Aalesund
4 lørdag 23. april 1800 Strømsgodset 0-5 Sandefjord
4 søndag 24. april 1800 Kristiansund 2-2 HamKam
4 søndag 24. april 1800 Lillestrøm 1-0 Haugesund
4 søndag 24. april 1800 Tromsø 2-5 Sarpsborg 08
4 søndag 24. april 1800 Viking 2-0 Bodø/Glimt
4 søndag 24. april 1800 Vålerenga 1-0 Jerv
4 søndag 24. april 2000 Rosenborg 0-0 Molde
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

5

lørdag 7. mai 1600 Sarpsborg 08 1-0 Odd
5 lørdag 7. mai 1800 Molde 3-4 Viking
5 søndag 8. mai 1800 Bodø/Glimt 1-1 Lillestrøm
5 søndag 8. mai 1800 Haugesund 2-0 Kristiansund
5 søndag 8. mai 1800 Jerv 1-1 Tromsø
5 søndag 8. mai 1800 Strømsgodet 3-0 Rosenborg
5 søndag 8. mai 1800 Sandefjord 1-3 Vålerenga
5 søndag 8. mai 2000 HamKam 0-0 Aalesund
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

6

mandag 16. mai 1800 Aalesund 0-2 Molde
6 mandag 16. mai 1800 Bodø/Glimt 1-1 Tromsø
6 mandag 16. mai 1800 Kristiansund 0-3 Strømsgodset
6 mandag 16. mai 1800 Lillestrøm 1-0 Sarpsborg 08
6 mandag 16. mai 1800 Rosenborg 3-0 Sandefjord
6 mandag 16. mai 1800 Odd 0-4 Haugesund
6 mandag 16. mai 1800 Viking 3-0 Jerv
6 mandag 16. mai 2000 Vålerenga 1-1 HamKam
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

7

lørdag 21. mai 1600 Sandefjord 1-4 Lillestrøm
7 lørdag 21. mai 1800 Molde 2-1 Kristiansund
7 søndag 22. mai 1800 Haugesund 1-4 Bodø/Glimt
7 søndag 22. mai 1800 Jerv 0-1 Odd
7 søndag 22. mai 1800 Strømsgodset 3-2 Vålerenga
7 søndag 22. mai 1800 Sarpsborg 08 1-2 Aalesund
7 søndag 22. mai 1800 Tromsø 1-1 Viking
7 søndag 22. mai 2000 HamKam 1-1 Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

8

onsdag 25. mai 1800 Viking 1-1 HamKam
8 onsdag 25. mai 1800 Aalesund 2-1 Jerv
8 onsdag 25. mai 1800 Bodø/Glimt 2-2 Strømsgodset
8 onsdag 25. mai 1800 Odd 0-1 Sandefjord
8 onsdag 25. mai 2000 Lillestrøm 2-0 Vålerenga
8 torsdag 26. mai 1800 Rosenborg 3-3 Haugesund
8 torsdag 26. mai 2000 Sarpsborg 08 1-2 Molde
8 onsdag 3. august 1800 Kristiansund 1-1 Tromsø
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

9

lørdag 28. mai 1600 HamKam 1-2 Odd
9 lørdag 28. mai 1800 Strømsgodset 3-2 Viking
9 søndag 29. mai 1800 Haugesund 2-2 Aalesund
9 søndag 29. mai 1800 Jerv 0-5 Sarpsborg 08
9 søndag 29. mai 1800 Molde 3-1 Bodø/Glimt
9 søndag 29. mai 1800 Tromsø 2-2 Lillestrøm
9 søndag 29. mai 2000 Vålerenga 0-4 Rosenborg
9 onsdag 27. juli 1900 Sandefjord 2-0 Kristiansund
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

10

lørdag 18. juni 1600 Sarpsborg 08 5-1 Strømsgodset
10 lørdag 18. juni 1800 Kristiansund 0-2 Bodø/Glimt
10 søndag 19. juni 1800 Jerv 1-2 HamKam
10 søndag 19. juni 1800 Lillestrøm 3-1 Rosenborg
10 søndag 19. juni 1800 Odd 1-2 Molde
10 søndag 19. juni 1800 Tromsø 1-1 Haugesund
10 søndag 19. juni 1800 Viking 1-2 Sandefjord
10 søndag 19. juni 2000 Aalesund 2-2 Vålerenga
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

11

lørdag 25. juni 1600 Haugesund 4-2 Viking
11 lørdag 25. juni 1800 Rosenborg 3-1 Kristiansund
11 søndag 26. juni 1800 Bodø/Glimt 2-0 Aalesund
11 søndag 26. juni 1800 HamKam 3-2 Sarpsborg 08
11 søndag 26. juni 1800 Strømsgodset 3-0 Lillestrøm
11 søndag 26. juni 1800 Sandefjord 2-2 Tromsø
11 søndag 26. juni 2000 Vålerenga 0-1 Odd
11 onsdag 6. juli 1900 Molde 1-1 Jerv
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

12

torsdag 12. mai 1900 Tromsø 1-0 Vålerenga
12 lørdag 2. juli 1600 Jerv 1-0 Haugesund
12 lørdag 2. juli 1800 Odd 3-2 Bodø/Glimt
12 søndag 3. juli 1800 Aalesund 1-0 Strømsgodset
12 søndag 3. juli 1800 HamKam 0-0 Molde
12 søndag 3. juli 1800 Kristiansund 1-3 Lillestrøm
12 søndag 3. juli 1800 Sarpsborg 08 4-3 Sandefjord
12 søndag 3. juli 2000 Viking 1-1 Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

13

lørdag 9. juli 1600 Bodø/Glimt 4-1 Sarpsborg 08
13 lørdag 9. juli 1800 Strømsgodset 0-0 Odd
13 søndag 10. juli 1800 Lillestrøm 0-1 Viking
13 søndag 10. juli 1800 Molde 5-1 Tromsø
13 søndag 10. juli 1800 Rosenborg 3-2 Jerv
13 tirsdag 12. juli 1800 Sandefjord 2-2 Aalesund
13 søndag 10. juli 1800 Vålerenga 3-0 Kristiansund
13 søndag 10. juli 2000 Haugesund 1-1 HamKam
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

14

lørdag 16. juli 1600 Jerv 1-2 Sandefjord
14 lørdag 16. juli 1800 HamKam 0-2 Bodø/Glimt
14 søndag 17. juli 1800 Molde 1-0 Haugesund
14 søndag 17. juli 1800 Sarpsborg 08 0-1 Vålerenga
14 søndag 17. juli 1800 Odd 1-2 Lillestrøm
14 søndag 17. juli 1800 Viking 2-1 Kristiansund
14 søndag 17. juli 2000 Aalesund 0-0 Rosenborg
14 onsdag 31. august 1900 Tromsø 1-0 Strømgodset
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

15

torsdag 28. april 1800 Lillestrøm 2-0 Aalesund
15 søndag 24. juli 1800 Bodø/Glimt 5-0 Jerv
15 søndag 24. juli 1800 Haugesund 3-1 Sarpsborg 08
15 søndag 24. juli 1800 Kristiansund 2-2 Odd
15 søndag 24. juli 1800 Strømsgodset 1-1 HamKam
15 søndag 24. juli 1800 Rosenborg 3-0 Tromsø
15 søndag 24. juli 1800 Sandefjord 2-3 Molde
15 søndag 24. juli 1800 Vålerenga 4-2 Viking
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

16

lørdag 30. april 1800 Viking 5-1 Haugesund
16 lørdag 30. juli 1600 Aalesund 1-2 Bodø/Glimt
16 lørdag 30. juli 1800 Odd 2-3 Rosenborg
16 lørdag 30. juli 1800 HamKam 0-1 Kristiansund
16 lørdag 30. juli 1800 Tromsø 3-0 Sandefjord
16 lørdag 30. juli 2000 Jerv 2-5 Vålerenga
16 søndag 31. juli 1530 Molde 3-0 Strømsgodset
16 søndag 31. juli 1530 Sarpsborg 08 0-2 Lillestrøm
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

17

lørdag 6. august 1600 Bodø/Glimt 7-0 Odd
17 lørdag 6. august 1800 Rosenborg 2-1 HamKam
17 søndag 7. august 1800 Kristiansund 2-3 Molde
17 søndag 7. august 1800 Lillestrøm 1-1 Tromsø
17 søndag 7. august 1800 Strømsgodset 3-1 Sarpsborg 08
17 søndag 7. august 1800 Haugesund 3-1 Jerv
7 søndag 7. august 1800 Sandefjord 2-2 Viking
17 søndag 7. august 2000 Vålerenga 4-0 Aalesund
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

18

onsdag 11. mai 1800 Molde 3-0 Odd
18 torsdag 12. mai 1900 Viking 0-0 Strømsgodset
18 fredag 12. august 1900 Sandefjord 2-5 Rosenborg
18 fredag 12. august 1900 Sarpsborg 08 1-4 Bodø/Glimt
18 lørdag 13. august 1600 Aalesund 1-2 Haugesund
18 søndag 14. august 1800 Jerv 1-0 Lillestrøm
18 søndag 14. august 1800 Tromsø 2-1 Kristiansund
18 søndag 14. august 2000 HamKam 1-1 Vålerenga
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

19

lørdag 20. august 1800 Odd 1-0 Sarpsborg 08
19 lørdag 20. august 1800 Bodø/Glimt 2-2 HamKam
19 søndag 21. august 1800 Haugesund 0-1 Molde
19 søndag 21. august 1800 Lillestrøm 3-0 Sandefjord
19 søndag 21. august 1800 Strømsgodset 6-0 Jerv
19 søndag 21. august 1800 Vålerenga 1-0 Tromsø
19 søndag 21. august 2000 Rosenborg 2-1 Aalesund
19 onsdag 31. august 1900 Kristiansund 2-1 Viking
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

20

lørdag 27. august 1800 Sandefjord 2-2 Strømsgodset
20 lørdag 27. august 1800 Jerv 0-2 Bodø/Glimt
20 søndag 28. august 1800 Aalesund 1-1 Odd
20 søndag 28. august 1800 HamKam 1-0 Haugesund
20 søndag 28. august 1800 Lillestrøm 1-1 Kristiansund
20 søndag 28. august 1800 Molde 4-1 Sarpsborg 08
20 søndag 28. august 1800 Viking 1-2 Vålerenga
20 søndag 28. august 2000 Tromsø 4-3 Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

21

lørdag 3. september 1800 Bodø/Glimt 1-4 Molde
21 søndag 4. september 1800 Haugesund 2-1 Tromsø
21 søndag 4. september 1800 Kristiansund 3-1 Sandefjord
21 søndag 4. september 1800 Strømsgodset 1-2 Aalesund
21 søndag 4. september 1800 Rosenborg 4-1 Viking
21 søndag 4. september 1800 Sarpsborg 08 2-1 HamKam
21 søndag 4. september 1800 Odd 2-1 Jerv
21 søndag 4. september 2000 Vålerenga 3-1 Lillestrøm
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

22

lørdag 10. september 1600 Sandefjord 1-3 Odd
22 lørdag 10. september 1800 Lillestrøm 2-1 Strømsgodset
22 søn 11. september 1800 Tromsø 3-2 Bodø/Glimt
22 søn 11. september 1800 Jerv 2-4 Molde
22 søn 11. september 1800 Kristiansund 3-2 Vålerenga
22 søn 11. september 1800 HamKam 1-2 Viking
22 søn 11. september 1800 Aalesund 1-3 Sarpsborg 08
22 søn 11. september 2000 Haugesund 2-1 Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

23

lørdag 17. september 1800 Odd 2-0 HamKam
23 søndag 18. september 1800 Vålerenga 4-0 Sandefjord
23 søndag 18. september 1800 Strømsgodset 4-1 Kristiansund
23 søndag 18. september 1800 Rosenborg 3-1 Lillestrøm
23 søndag 18. september 1800 Sarpsborg 08 4-3 Jerv
23 søndag 18. september 1800 Bodø/Glimt 1-1 Haugesund
23 søndag 18. september 1800 Viking 2-2 Tromsø
23 søndag 18. september 2000 Molde 3-0 Aalesund
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

24

lørdag 1. oktober 1600 Tromsø 0-1 Molde
24 lørdag 1. oktober 1800 Lillestrøm 1-4 Bodø/Glimt
24 lørdag 1. oktober 1800 Vålerenga 4-0 Strømsgodset
24 søndag 2. oktober 1700 Sandefjord 1-1 Sarpsborg 08
24 søndag 2. oktober 1700 Haugesund 2-2 Odd
24 søndag 2. oktober 1700 HamKam 2-1 Jerv
24 søndag 2. oktober 1700 Aalesund 2-1 Viking
24 søndag 2. oktober 1900 Kristiansund 4-4 Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

25

lørdag 8. oktober 1800 Sarpsborg 08 4-0 Haugesund
25 søndag 9. oktober 1700 Molde 5-0 HamKam
25 søndag 9. oktober 1700 Strømsgodset 1-2 Tromsø
25 søndag 9. oktober 1700 Viking 0-3 Lillestrøm
25 søndag 9. oktober 1700 Bodø/Glimt 4-1 Sandefjord
25 søndag 9. oktober 1700 Odd 1-1 Kristiansund
25 søndag 9. oktober 1900 Rosenborg 3-0 Vålerenga
25 onsdag 19. oktober 1800 Jerv 0-1 Aalesund
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

26

lørdag 15. oktober 1600 Tromsø 3-2 Odd
26 lørdag 15. oktober 1800 Rosenborg 3-0 Strømsgodset
26 søndag 16. oktober 1700 Vålerenga 0-6 Bodø/Glimt
26 søndag 16. oktober 1700 Aalesund 0-0 HamKam
26 søndag 16. oktober 1700 Sandefjord 1-2 Jerv
26 søndag 16. oktober 1700 Kristiansund 0-1 Haugesund
26 søndag 16. oktober 1700 Viking 0-1 Sarpsborg 08
26 søndag 16. oktober 1900 Lillestrøm 0-1 Molde
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

27

lørdag 22. oktober 1800 HamKam 1-1 Strømsgodset
27 lørdag 22.. oktober 1800 Odd 2-1 Vålerenga
27 søndag 23. oktober 1700 Aalesund 1-0 Sandefjord
27 søndag 23. oktober 1700 Haugesund 0-1 Lillestrøm
27 søndag 23. oktober 1700 Jerv 2-2 Viking
27 søndag 23. oktober 1700 Bodø/Glimt 5-0 Kristiansund
27 søndag 23. oktober 1700 Sarpsborg 08 1-1 Tromsø
27 søndag 23. oktober 1900 Molde 2-1 Rosenborg
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

28

lørdag 29. oktober 1800 Strømsgodset 1-2 Haugesund
28 lørdag 29. oktober 1800 Vålerenga 3-3 Sarpsborg 08
28 søndag 30. oktober 1700 Kristiansund 4-0 Aalesund
28 søndag 30. oktober 1700 Rosenborg 3-2 Bodø/Glimt
28 søndag 30. oktober 1700 Sandefjord 1-2 HamKam
28 søndag 30. oktober 1700 Tromsø 2-2 Jerv
28 søndag 30. oktober 1700 Lillestrøm 0-2 Odd
28 søndag 30. oktober 1900 Viking 1-4 Molde
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

29

søndag 6. november 1700 Aalesund 2-1 Lillestrøm
29 søndag 6. november 1700 Bodø/Glimt 5-4 Viking
29 søndag 6. november 1700 HamKam 1-2 Tromsø
29 søndag 6. november 1700 Haugesund 1-1 Vålerenga
29 søndag 6. november 1700 Jerv 2-4 Rosenborg
29 søndag 6. november 1700 Molde 2-1 Sandefjord
29 søndag 6. november 1700 Sarpsborg 08 2-2 Kristiansund
29 søndag 6. november 1700 Odd 5-1
Runde Dato Kl. Hjemmelag Bortelag

30

søndag 13. november 1700 Kristiansund 1-1 Jerv
30 søndag 13. november 1700 Lillestrøm 3-1 HamKam
30 søndag 13. november 1700 Strømsgodset 2-4 Bodø/Glimt
30 søndag 13. november 1700 Rosenborg 2-3 Sarpsborg 08
30 søndag 13. november 1700 Sandefjord 2-2 Haugesund
30 søndag 13. november 1700 Tromsø 2-2 Aalesund
30 søndag 13. november 1700 Viking 1-1 Odd
30 søndag 13. november 1700 Vålerenga 1-2 Molde
print

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.